DOS – Serwis Komputerowy
+48 720 737 770

Lublin ul. Lubartowska 74/5                     (wejście od ul. Obywatelskiej)

Polub naszego FaceBook'a

+48 720 737 770

|

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Polub Nas
Top

Tworzenie stron www

Strona internetowa jest dziś podstawowym nośnikiem informacji o prowadzonej działalności. Każdy przedsiębiorca stara się stworzyć profesjonalny, ciekawy i atrakcyjny serwis www, dzięki któremu może w łatwy sposób zainteresować swoją oferta potencjalnych klientów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, do katalogu naszych usług wprowadziliśmy także tworzenie stron www.

Korzystając z wiedzy oraz doświadczenia, projektujemy kompletne strony, które charakteryzują się unikatowym wyglądem, funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Witryny tworzymy w oparciu o preferencje Klientów, którzy określają wstępny zakres menu, wygląd oraz funkcje, jakie ma spełniać ich wizytówka internetowa.


Tworzenie witryn internetowych

Tworzenie witryn internetowych opieramy na skryptach WordPress, MyBB, IPS, a także innych komercyjnych silnikach. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie projektowania stron, dlatego też powierzając nam to zadanie, otrzymujecie Państwo witrynę zgodną z oczekiwaniami oraz stworzoną w oparciu o nowoczesne rozwiązania.

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem nowych stron, ale także optymalizacją i poprawą działania tych, które już istnieją. Modyfikacji dokonujemy w zakresie funkcjonalności oraz wyglądu. Specjalizujemy się również w diagnozowaniu i usuwaniu błędów w witrynach, które zostały opublikowane.


Tworzenie stron internetowych Lublin

Tworzenie witryn internetowych w Lublinie jest kolejnym odłamem naszej działalności. To gwarancja najwyższej jakości usług oraz profesjonalnego podejścia do projektowania serwisów www. Wszystkie prace wykonujemy po wcześniejszym ustaleniu szczegółów strony w zakresie między innymi wyglądu, układu menu, zawartości, a także określeniu jej docelowej funkcji.

Korzystamy z gotowych szablonów, które Klient wybiera już na etapie wstępnym. Oferujemy również autorskie rozwiązania, cechujące się unikatowością i ciekawym designem. W pakiecie usług otrzymują Państwo narzędzia do monitorowania ruchu na stronie, a zaplecze witryny jest skonstruowane tak, aby Klient mógł samodzielnie dokonywać prostych aktualizacji w przyszłości. Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania stron internetowych. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty.