DOS – Serwis Komputerowy
+48 720 737 770

Lublin ul. Lubartowska 74/5                     (wejście od ul. Obywatelskiej)

Polub naszego FaceBook'a

+48 720 737 770

|

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Polub Nas
Top

Budowa i Rozbudowa komputerów

Komputer ma dziś wszechstronne zastosowanie. Wykorzystywany jest nie tylko w pracy, ale także w domu. Rosnące wymagania użytkowników wobec sprzętu generują często konieczność jego modernizacji. Klientom, którzy chcą poprawić parametry posiadanego urządzenia, dedykowana jest rozbudowa zestawu komputerowego.

To usługa polegająca na modyfikacji pierwotnych parametrów sprzętu, wymianie niektórych podzespołów lub też montażu nowych elementów. Najczęściej spotykane jest powiększenie pamięci RAM, które wydatnie zwiększa szybkość komputera oraz pozwala na korzystanie z bardziej zaawansowanego oprogramowania.


Wymiana dysku twardego

Realizowana przez nas wymiana dysku twardego pozwala na zwiększenie wydajności lub pojemności komputera. Wykonywana jest w przypadku uszkodzenia zainstalowanego nośnika lub konieczności przechowywania na nim dużych plików, które na posiadanym dysku się nie mieszczą. Wymiana jest proponowana także tym Klientom, którzy oczekują szybszego działania sprzętu. Wówczas oferujemy nowoczesne dyski SSD, które zastępują dotychczas stosowane nośniki.


Wymiana procesora

W katalogu naszych usług znajduje się także wymiana procesora w komputerach stacjonarnych czy laptopach, które posiadają taką możliwość. Realizowana jest najczęściej w przypadku uszkodzenia tego podzespołu lub też konieczności poprawy wydajności sprzętu. Dzięki tej usłudze, nie ma konieczności kupna nowego komputera, ponieważ dotychczas używany znacznie zwiększy swoje możliwości, umożliwiając efektywną pracę.

Często także wykonywana jest wymiana karty graficznej. Dotyczy to w szczególności sprzętu, który służy do obróbki graficznej, projektowania czy edycji materiałów video. Również gracze inwestują w lepszą kartę graficzną, poprawiającą parametry wyświetlania obrazu, zwiększając tym samym możliwości komputera. Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, jak przyspieszyć i zmodernizować posiadany sprzęt, bez konieczności inwestowania w nowe urządzenie.