DOS – Serwis Komputerowy
+48 720 737 770

Lublin ul. Lubartowska 74/5                     (wejście od ul. Obywatelskiej)

Polub naszego FaceBook'a

+48 720 737 770

|

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Polub Nas
Top

Instalacja systemów operacyjnych oraz oprogramowania

Sprawny komputer to nie tylko dobrej jakości i wydajne podzespoły. Za szybkość działania sprzętu odpowiada w dużej mierze także oprogramowanie, które zostało zainstalowane. Nie zawsze jest dopasowane do konfiguracji komputera, dlatego też może powodować jego zawieszanie lub spowolnione działanie.

W katalogu naszych usług znajduje się instalacja programów komputerowych. Zajmujemy się profesjonalnym dobraniem oprogramowania do indywidualnych potrzeb Klienta, a także posiadanego przez niego sprzętu. Wykonujemy instalację systemu operacyjnego, programów antywirusowych oraz oprogramowania użytkowego.


Instalacja systemu Windows

Instalacja systemu Windows wykonywana jest najczęściej w momencie zakupu nowego sprzętu lub w sytuacji, w której zauważalne są problemy z funkcjonowaniem komputera w zakresie stabilności czy wydajności. W naszej ofercie znajduje się nie tylko usługa instalacyjna, ale także możliwość zakupu systemu, którego wersję dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dla prawidłowego zabezpieczenia nowego komputera przed atakami, zalecana jest instalacja antywirusa. Pomożemy w wyborze najlepszego i skutecznego oprogramowania, które następnie uruchomimy na Państwa komputerze. Udzielimy także wszelkich niezbędnych wyjaśnień i instruktażu związanego z eksploatacją zainstalowanego programu.


Instalacja pakietu Office

Wykorzystując komputer do pracy biurowej, niezbędna jest instalacja pakietu Office. W DOS zajmujemy się również tego rodzaju usługami. Pakiety posiadają różnorodne moduły, które najlepiej dopasować do swoich indywidualnych oczekiwań oraz planowanego zastosowania. Pomożemy w wyborze najlepszej wersji pakietu, instalując i konfigurując go na Państwa komputerze.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakresie instalacji oprogramowania. Pomożemy nie tylko z nowym software, ale także przeinstalujemy oprogramowanie już istniejące. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, pomagając Klientom w doborze programów oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów z ich późniejszą eksploatacją.