DOS – Serwis Komputerowy
+48 720 737 770

Lublin ul. Lubartowska 74/5                     (wejście od ul. Obywatelskiej)

Polub naszego FaceBook'a

+48 720 737 770

|

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Polub Nas
Top

Serwis laptopów i netbooków

a

Nasza oferta to również serwis laptopów oraz netbooków. Zajmujemy się diagnozowaniem usterek oraz naprawą niemal wszystkich modeli komputerów przenośnych. W przypadku zauważenia nieprawidłowego działania notebooka, zawieszania się lub trudności z uruchomieniem, zapraszamy do naszego serwisu. Pomożemy w przywróceniu sprawności komputera, analizując przyczynę występujących problemów.

Dzięki stałemu dostępowi do części zamiennych, możemy wykonać naprawę w krótkim czasie od stwierdzenia usterki. Niekiedy wystarczy ponowna instalacja systemu i ustawienie jego parametrów, aby komputer odzyskał dawną wydajność. Prowadzimy serwis notebooków w zakresie podzespołów elektronicznych, a także oprogramowania.


Naprawa laptopów

Uszkodzony komputer lub zauważalny spadek jego wydajności to poważny problem dla każdego użytkownika, niezależnie czy korzysta z laptopa w pracy, czy do celów prywatnych. Naprawa notebooków w naszym wykonaniu to usługa kompleksowa, polegająca przede wszystkim na rzetelnej diagnostyce usterki. Po znalezieniu przyczyny nieprawidłowego działania komputera, przedstawiamy Klientom najlepsze rozwiązanie, a także wstępny kosztorys naprawy.

Każda awaria laptopa może powodować konieczność wymiany części podzespołów. Staramy się poszukiwać rozwiązań, które są optymalne pod względem ekonomicznym, tak, aby bez potrzeby nie obciążać klienta zbędnymi kosztami. Oferujemy części zamienne oryginalne lub ich odpowiedniki wysokiej jakości, a decyzja o zastosowaniu konkretnego komponentu zależy jedynie od Klienta.


Awaria notebooka

Awaria notebooka, której przyczyną jest zainstalowane oprogramowanie, jest szybko diagnozowana i usuwana. W razie konieczności instalujemy ponownie system operacyjny, ustawiając jego parametry tak, aby dopasowane były do wydajności komputera. Jeśli natomiast przyczyna leży w dysku twardym, płycie głównej czy procesorze, sprawdzamy możliwość naprawy tych podzespołów, zanim zaproponujemy Klientowi ich wymianę.

Zapraszamy do kontaktu. Naprawa laptopów prowadzona jest w oparciu o rzetelną analizę przyczyn awarii, a na każdym etapie czynności serwisowych, otrzymują Państwo bieżącą informację o kosztach oraz terminie wykonania usługi. W razie zauważenia jakichkolwiek niepokojących objawów ze strony użytkowanego sprzętu wystarczy przekazać laptop do naszego serwisu, a my zajmiemy się jego kompleksowym sprawdzeniem oraz konserwacją.