DOS – Serwis Komputerowy
+48 720 737 770

Lublin ul. Lubartowska 74/5                     (wejście od ul. Obywatelskiej)

Polub naszego FaceBook'a

+48 720 737 770

|

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Polub Nas
Top

Kampanie Google Ads

Jak wszyscy doskonale wiedzą, reklama jest dźwignią handlu. Dziś powiedzenie to nabiera szczególnego znaczenia, ponieważ oprócz tradycyjnych form promowania usług oraz towarów, popularna jest reklama internetowa. Aby prawidłowo zaprojektować działania marketingowe w internecie, konieczne jest przygotowanie profesjonalnej kampanii, która będzie przede wszystkim skuteczna.

Naszym Klientom oferujemy kampanie Google Ads, które przygotowujemy w oparciu o ugruntowaną wiedzę w zakresie marketingu internetowego. Dzięki nowoczesnym mechanizmom możecie Państwo zyskać dodatkowych odbiorców oferowanych usług lub towarów, a także zbudować swoją markę w sieci.


Google Adwords

Google Adwords to system reklamowy, który na rynku obecny jest już od 2000 roku. Nasi specjaliści pomogą w przygotowaniu kampanii, opartej o algorytmy Google, dzięki czemu skutecznie wypromują Państwa firmę w sieci. Nasze usługi obejmują przygotowanie kampanii zgodnie z wytycznymi Google, a także zaprogramowanie jej tak, aby docierała do osób, potencjalnie zainteresowanych Państwa ofertą.

Zajmujemy się przygotowaniem materiałów do kampanii, dostosowanych do rodzaju reklamy, a także produktu, czy usługi, która ma być przedmiotem promocji. Dzięki dobrze przygotowanej strategii, Państwa strona internetowa zyska atrakcyjne miejsce w wyszukiwarce, co bezpośrednio wpłynie na rozpoznawalność marki i wzrost zainteresowania nią ze strony przyszłych klientów.


Linki sponsorowane

Google Ads to przede wszystkim linki sponsorowane, wyświetlane w wyszukiwarce oraz na stronach, które współpracują z Google. Naszym Klientom oferujemy dwa rodzaje linków: tworzone poprzez wybór słów kluczowych, a także poprzez wybór witryn internetowych, na których będzie emitowana reklama. Po rozpoczęciu kampanii na bieżąco monitorujemy jej efekty, dokonując niezbędnych korekt.

Reklama rozliczana jest w modelu PPC, czyli Pay Per Click. Oznacza to, iż będą Państwo ponosić koszty jedynie za kliknięcie linka, a nie za jego wyświetlenie. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z Google Ads, a także wskażą korzyści, jakie mogą Państwo uzyskać, dzięki marketingowi w sieci. Zapewniamy kompleksową obsługę kampanii, a także bieżące raportowanie jej efektywności.