DOS – Serwis Komputerowy
+48 720 737 770

Lublin ul. Lubartowska 74/5                     (wejście od ul. Obywatelskiej)

Polub naszego FaceBook'a

+48 720 737 770

|

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Polub Nas
Top

Serwis Komputerowy

Nasza działalność to także serwis komputerowy. Wykonujemy profesjonalną diagnostykę, naprawę oraz konserwację sprzętu PC. Awaria, zalanie, spowolnienie pracy, a może częste zawieszanie się komputera? To powody, dla których warto odwiedzić serwis, aby sprawdzić, co jest przyczyną nieprawidłowego działania urządzenia.

Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów, bez względu na rodzaj awarii. Serwisujemy urządzenia między innymi z uszkodzeniami mechanicznymi czy po zalaniach. Oferujemy usługę całościową, obejmującą odbiór komputera od Klienta, diagnostykę, serwis oraz zwrot sprawnego urządzenia. Na każdym etapie informujemy o przewidywanych kosztach i terminie realizacji usługi serwisowej która przeważnie zamyka się w 48h.


Awaria komputera

Awaria komputera stacjonarnego może objawiać się w różny sposób. Zauważenie nieprawidłowego wyświetlania obrazu, przegrzewanie się sprzętu, problem z dźwiękiem, niedziałające karty lub urządzenia peryferyjne to powody, dla których warto odwiedzić profesjonalny serwis komputerowy.

W trakcie diagnostyki dokładnie sprawdzamy sprzęt, lokalizując przyczynę nieprawidłowego działania. Po tym etapie przystępujemy do naprawy, która opiera się na serwisie podzespołów lub ich wymianie nowe. W zależności od założonego budżetu staramy się dopasować do oczekiwań klienta. Wykorzystujemy elementy oryginalne oraz wysokiej jakości ich odpowiedniki.


Serwis komputerów Lublin

Nasz serwis komputerów w Lublinie współpracuje zarówno z osobami fizycznymi, jak również przedsiębiorcami, którzy poszukują rzetelnej diagnostyki i naprawy sprzętu informatycznego. Klient nie musi osobiście dostarczać do nas sprzętu, po wcześniejszym uzgodnieniu, możemy odebrać komputer z miejsca jego użytkowania.

Naprawa komputerów realizowana jest w sposób pozwalający kontrolować przez Klienta stopień jej zaawansowania. Regularnie powiadamiamy o przewidywanym terminie wykonania usługi w wybrany przez Państwa sposób – mailem oraz SMS-em. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przekażą szczegóły współpracy w zakresie serwisu komputerów stacjonarnych.