DOS – Serwis Komputerowy
+48 720 737 770

Lublin ul. Lubartowska 74/5                     (wejście od ul. Obywatelskiej)

Polub naszego FaceBook'a

+48 720 737 770

|

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Polub Nas
Top

Odzyskiwanie danych

Uszkodzenie dysku twardego jest jedną z najczęstszych przyczyn utraty danych. Osoby, które tego doświadczyły wiedzą, jak stresująca i przykra jest to sytuacja, szczególnie gdy w pamięci komputera znajdowały się bardzo ważne pliki. Nasz serwis pomaga w odzyskaniu danych, które w wyniku uszkodzenia dysku trudno jest odtworzyć.

Stosujemy nowoczesne metody oraz oprogramowanie, pozwalające na odzyskiwanie plików z dysku, nawet gdy jest w dużym stopniu uszkodzony. Wszystkie pliki, jakie uda się odtworzyć, zapisujemy na nowy nośnik i przekazujemy właścicielowi. Czas wykonania usługi uzależniamy od rodzaju awarii, a także ilości danych, które mają zostać odczytane.


Diagnostyka dysków twardych

W sytuacji zauważenia problemów z działaniem sprzętu komputerowego, zalecana jest diagnostyka dysków twardych. Usługę tę wykonujemy także wtedy, gdy komputer się nie uruchamia i występuje trudność z uzyskaniem dostępu do zapisanych na dysku plików. Po ich odzyskaniu oraz utworzeniu kopii zapasowej, weryfikujemy stan dysku, oceniając, czy może być dalej użytkowany.

Często uszkodzenie jest na tyle poważne, iż konieczna jest wymiana dysku na nowy, który zagwarantuje płynną i bezpieczną pracę. W ofercie posiadamy usługę diagnostyczną, a także różnorodne modele dysków, które są kompatybilne zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i notebookami.


Uszkodzony dysk twardy

Uszkodzony dysk twardy, na którym znajdują się ważne dla Państwa dane, trafiając do naszego serwisu, poddawany jest szczegółowej weryfikacji. Dzięki temu dobieramy odpowiednie metody pozwalające na odzyskanie plików często bardzo istotnych dla użytkowników. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również firmami, w których awaria dysku twardego i utrata danych niesie za sobą bardzo poważne konsekwencje.

Wykorzystujemy metody pozwalające na odzyskiwanie danych niemal ze wszystkich modeli dysków, jakie dostępne są na rynku. Nie ma znaczenia sposób uszkodzenia, czyli błędy logiczne, przypadkowe sformatowanie lub wirus. Radzimy sobie także z awariami fizycznymi, które dotyczą głowicy lub napędu dysku. Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści, po analizie problemu, przygotują kompleksową ofertę w zakresie odzyskania danych z uszkodzonego dysku twardego. Stosujemy zasadę poufności, dlatego też kopie odzyskanych plików trafiają jedynie do Państwa, nie pozostawiamy ich u siebie w jakiejkolwiek formie.